PROGRAMUL CAMPIONATULUI REPUBLICII MOLDOVA LA FOTBAL PE PLAJĂ, SENIORI, EDIȚIA  2019

PROGRAMUL CAMPIONATULUI REPUBLICII MOLDOVA LA FOTBAL PE PLAJĂ, SENIORI, EDIȚIA  2019

Nr Data Echipe Scor Teren Ora
 01 – 09. 06. 2019 Euro Winners Cup – CS `Djoker`                                                                                                                                  or. Nazare, Portugalia
TUR       ETAPA  I
1 02. 06. 2019  „NISTRU”  —   CS „STEAUA” 11  —  1 Chişinău, Parcul Valea Morilor 9-30
2 02. 06. 2019 AO„OLIMPIA”-   „SPORTUL STUDENȚESC ULIM”      5  —  3 Chişinău, Parcul Valea Morilor 10-30
3 02. 06. 2019 CS„FULGER”  —  AO „AHILES” 5  —  4 Chişinău, Parcul Valea Morilor 11-45
4 23. 06. 2019 CS „DJOKER”  —    CS„PETREȘTI”      Chişinău, Parcul Valea Morilor 11-00
ETAPA  II
5 09. 06. 2019 CS „STEAUA” —    CS„FULGER”  4  —  6 Chişinău, Parcul Valea Morilor 9-00
6 09. 06. 2019  „SPORTUL STUDENȚESC  ULIM”   —  „NISTRU”       8  —  14 Chişinău, Parcul Valea Morilor 10-00
7 transferat CS „DJOKER” —   AO„OLIMPIA”     Chişinău, Parcul Valea Morilor  
8 16. 06. 2019 CS„PETREȘTI” —  AO „AHILES”  Chişinău, Parcul Valea Morilor 13-30
ETAPA  III
9 16. 06. 2019 CS„FULGER” —  „SPORTUL STUDENȚESC  ULIM”    Chişinău, Parcul Valea Morilor 9-00
10 16. 06. 2019 „NISTRU”  —    CS „DJOKER” Chişinău, Parcul Valea Morilor 10-00
11 16. 06. 2019 AO „AHILES” —  CS „STEAUA”   Chişinău, Parcul Valea Morilor 11-00
12 16. 06. 2019 AO„OLIMPIA”    —    CS„PETREȘTI”      Chişinău, Parcul Valea Morilor 12-00
ETAPA  IV  
13 23. 06. 2019 CS „DJOKER” —    CS„FULGER”  Chişinău, Parcul Valea Morilor 9-00
14 23. 06. 2019 SPORTUL STUDENȚESC  ULIM” —   AO „AHILES” Chişinău, Parcul Valea Morilor 10-00
15 23. 06. 2019 AO„OLIMPIA”    —   „NISTRU”  Chişinău, Parcul Valea Morilor 12-00
16 23. 06. 2019 CS„PETREȘTI”   —    CS „STEAUA”

 

Chişinău, Parcul Valea Morilor 13-00
ETAPA  V
17 29. 06. 2019 CS„FULGER”  —   AO„OLIMPIA”     Chişinău, Parcul Valea Morilor 16-00
18 29. 06. 2019 AO „AHILES” —   CS „DJOKER” Chişinău, Parcul Valea Morilor 17-00
19 29. 06. 2019 CS „STEAUA” —  „SPORTUL STUDENȚESC  ULIM” Chişinău, Parcul Valea Morilor 18-00
20 29. 06. 2019 „NISTRU”  —   CS„PETREȘTI”      Chişinău, Parcul Valea Morilor 19-00
Партнеры